Adidas Uniforia – piłka meczowa inna niż wszystkie!

0
747

Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2020 – UEFA Euro 2020 zbliżają się już coraz większymi krokami. Państwa-gospodarze są już gotowe na przyjęcie tysięcy kibiców, piłkarze szlifują swoje umiejętności, a cała machina jest gotowa do startu. W tym wyjątkowym czasie wspólnych sportowych rozgrywek chodzi o sportową jedność, emocje i dobrą zabawę. Sklepy sportowe przygotowują specjalne okolicznościowe koszulki, gadżety i piłki związane z UEFA Euro 2020. My przyjrzymy się bardziej oficjalnej piłce Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2020 – Adidas Uniforia. Dowiedz się czym charakteryzuje się ta unikatowa piłka meczowa i dlaczego Adidas Uniforia jest inna niż wszystkie piłki przeznaczone do gry w piłkę nożną. Sprawdź gdzie możesz kupić własny, oryginalny model piłki Adidas Uniforia.

Adidas Uniforia powstała specjalnie z myślą o UEFA Euro 2020

Tegoroczne Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2020 będą już szesnastym w historii turniejem o mistrzostwo Europy w piłce nożnej mężczyzn. Rozgrywki odbędą się w 12 miastach-gospodarzach w 12 różnych państwach, w dniach od 12 czerwca do 12 lipca 2020 roku. 

Tym razem tytułu będzie broniła reprezentacja Portugalii, która zwyciężyła poprzedni turniej w 2016 roku. Ciekawą informacją dotyczącą UEFA Euro 2020 jest fakt, że po  raz pierwszy w historii tych rozgrywek podczas turnieju zostanie użyty system wideoweryfikacji VAR. 

Wśród miast-gospodarzy tegorocznego turnieju UEFA Euro 2020 znalazły się: Baku, Kopenhaga, Londyn, Monachium, Budapeszt, Dublin, Rzym, Amsterdam, Bukareszt, Petersburg, Glasgow i Bilbao. Oficjalną piłką meczową Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2020 będzie Adidas Uniforia. 

O piłce Adidas Uniforia

Piłka meczowa Adidas Uniforia została stworzona, aby oddać cześć całej Europie! Dwanaście miast-gospodarzy i 24 reprezentacje narodowe, a do tego niezliczona liczba barw i kolorów. Już w czerwcu tego roku cały kontynent zjednoczony zostanie sportową pasją. Wynikiem tego myślenia jest właśnie design najnowszej piłki meczowej Adidas Uniforia. 

Piłka meczowa na Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2020 – Adidas Uniforia, posiada bezszwową konstrukcję oraz certyfikat FIFA. To sprawia, że gracze mogą być zaskoczeni jak łatwo posłać piłką Adidas Unofira strzał ze swojego boiska na boisko sąsiednie. 

Adidas Uniforia to piłka z powłoką ze 100% poliestru z teksturowaną powierzchnią. To piłka przeznaczona do gry w piłkę nożną, która została wykonana bezszwowo, a jej konstrukcja jest zgrzewana termicznie. Piłka Adidas Uniforia została wykonana najnowocześniejszymi znanymi metodami i jest dosłownie idealna do gry! 

Jeśli oficjalna piłka meczowa Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej – UEFA Euro 2020 wzbudziła w Tobie zachwyt i chęć posiadania tego unikatowego modelu, koniecznie wejdź na: https://futbolsport.pl/pilki-nozne/mistrzostwa-europy i zobacz jak łatwo możesz zamówić piłkę Adidas Uniforia z szybką dostawą do Twojego domu! Poczuj się jak prawdziwa gwiazda piłkarskich Mistrzostw Europy. Rozgrywaj mecze jak najlepszy z najlepszych. Oficjalna piłka UEFA Euro 2020 – Adidas Uniforia będzie wspaniałym prezentem dla każdego (młodszego i starszego) fana piłki nożnej! Zamów już teraz i spraw sobie lub komuś ogromną radość i prestiż!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here