Buty piłkarskie w dobrej cenie

W 1998 roku, kiedy Francja wygrała z Brazylią 3:0 w finale mistrzostw świata, powołana do życia została marka Kipsta. Na przestrzeni lat rozwijała swoje skrzydła, by finalnie stać się jedną z najchętniej wybieranych marek specjalizujących się w produkcji odzieży sportowej. Co sprawia, że Kipsta cieszy się tak dużą popularnością wśród osób trenujących piłkę nożną? Zdecydowanie będzie to ich wszechstronność i żywe reagowanie na potrzeby sportowców.

Kipsta dla wszystkich

Niezależnie od tego, czy dopiero rozpoczynasz przygodę z piłką nożną, a pierwszy profesjonalny trening dopiero przed tobą, czy też na sporcie tym „zjadłeś zęby” i twoje oczekiwania wobec stroju piłkarskiego są nieco bardziej wygórowane – możesz w ciemno udać się do Decathlon, ponieważ marka posiada bardzo rozbudowaną ofertę. Co więcej, oprócz typowych butów i strojów piłkarskich dla mężczyzn, przygotowali oni także ofertę dla kobiet i dzieci, odpowiadając na najnowsze trendy zarówno estetyczne jak i funkcjonalne. 

Niska cena nie wyklucza wysokiej jakości 

Niezawodność butów piłkarskich to priorytet marki Kipsta. Najtańsze lanki, czyli klasyczne korki przeznaczone do gry na naturalnym i niezbyt twardym podłożu, dostaniemy już za niespełna 70 złotych. Za tę stosunkowo niewielką cenę producent gwarantuje szereg korzyści. Komponenty, z których zostały wykonane, zapewniają stabilizację stopy oraz odpowiednią przyczepność do podłoża. Dodatkowo ich materiał gwarantuje długą żywotność i wytrzymałość na uszkodzenia. Jeżeli jednak nasze rozgrywki odbywają się głównie na Orlikach, czy na innej sztucznej nawierzchni, wówczas powinniśmy skierować się po turfy. W większości z nich zastosowano amortyzację z pianki EVA, co odczuwalnie podniesie komfort biegania na twardej nawierzchni i wyeliminuje ewentualne wstrząsy. Producent zapewnia również, że modele tego typu butów piłkarskich nadają się na każdą pogodę i niezależnie od warunków atmosferycznych nie ulegną zniszczeniu. Dla zawodników, którzy grają na naturalnej grząskiej lub mokrej nawierzchni zaprojektowano gamę korków z wkrętami. W sklepie znajdziemy nieco droższe opcje dla profesjonalistów, którzy na podobnym terenie trenują więcej niż trzy razy w tygodniu oraz warianty dla tych, którym wystarczają rzadsze treningi. Wkręcane aluminiowe lub nylonowe korki umieszczone na podeszwie zapewniają najlepszą przyczepność na tak grząskim i niepewnym terenie. Dodatkowo modele te charakteryzuje podwyższony komfort ze względu na zastosowanie wkładek amortyzujących lub technologii Kipsta Air Mesh, dzięki której obuwie zyskuje na oddychalności, a gracz będzie w nim lepiej czuć piłkę. 

Pielęgnacja to podstawa

Każde buty piłkarskie marki Kipsta zakupione w Decathlon otrzymują gwarancję na dwa lata. Warto regularnie zaglądać na stronę producenta, gdyż często możemy się na niej natknąć na atrakcyjne promocje. Pamiętajmy, że niezależnie od tego, czy nasze buty do piłki nożnej są z niższej czy trochę wyższej półki cenowej, posłużą nam na lata tylko wtedy, gdy odpowiednio o nie zadbamy. Ich regularne wietrzenie i pozostawianie do wyschnięcia po treningu, czyszczenie oraz impregnacja sprawią, że odwdzięczą się nam one długą żywotnością i owocną współpracą.

[Głosów:2    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here