Jeśli będziemy codziennie ćwiczyć to szybciej pojawią się efekty. Trzeba sobie wyznaczyć cel, bo wtedy takie ćwiczenia mają sens. Jeśli nie ma celu to szybko się zniechęcimy. Powiedzmy, że mamy zbyt wiele kilogramów, czyli w miesiąc chcemy zrzucić kilka kilogramów. W takiej sytuacji wstajemy codziennie rano i ćwiczymy, bo wtedy są z tego same pozytywne efekty. Rano opłaca się ćwiczyć i to na czczo, bo dzięki temu nasz metabolizm będzie działał o wiele szybciej.

Wtedy nasze kilogramy będą znikać, a my będziemy widzieć, że to ma sens. Jeśli nie ma wyników to albo się źle do tego przykładamy albo robimy coś nie tak jak trzeba. Treningi, które opracowujemy powinny zawierać takie ćwiczenia, które mają nam pomóc. Chcemy zrzucić tłuszcz z brzucha, zatem szukamy czegoś takiego, co nam w tym pomoże. Najgorzej jest przestawić się na ćwiczenia. Wymówek jest bardzo dużo, dlatego zawsze się coś znajdzie.

Dzisiaj jest za zimno czy za ciepło i nie będziemy trenować. Jeśli właśnie w ten sposób do tego podchodzimy to jutro też coś będzie i zapewne nie będziemy ćwiczyć. Ćwiczenia wykonywane wtedy, kiedy nam się chce i kiedy nam się przypomni nic nie dają. Nie mamy poprawy swojej kondycji, dlatego nie ma sensu tego rozpoczynać. Ćwiczymy albo codziennie o tych samych porach albo dajemy sobie spokój. To drugie rozwiązanie nie jest najlepsze, bo jeśli nie ćwiczymy to w żaden inny sposób nie uda nam się zrzucić zbędnych kilogramów.

Jak ćwiczyć?

Najlepszym rozwiązaniem jest ćwiczyć codziennie na siłowni. Tam jest więcej osób, mamy znajomych i czujemy się o wiele lepiej. Będzie nam głupio przychodzić tam raz na jakiś czas, dlatego będziemy przychodzić codziennie. Pod okiem trenera możemy się rozwijać o wiele lepiej. Mamy motywacje, bo ta osoba cały czas nas sprawdza. Właśnie to powoduje, że chce nam się ćwiczyć nawet wtedy, kiedy nie mamy na to ochoty.

Jeśli nie chce nam się wstawać rano i chodzić na siłownię to warto również ćwiczyć w domu. Dobieramy sobie taki zestaw ćwiczeń w domu, jaki jest najlepszy. Chcemy widzieć i czuć te pozytywne efekty, dlatego zaczynamy szukacz takich treningów, jakie nam to ułatwiają. Dzisiaj, jeśli się czegoś nie wie to można tego poszukać w Internecie.
Mamy filmy, mamy opisy, a zatem nie mamy już żadnej wymówki żeby nie ćwiczyć. Im wcześniej zaczniemy się tym tematem interesować tym lepiej będzie dla nas. Będziemy wyglądać o wiele lepiej niż teraz, ale co ważne będziemy również czuć się lepiej. Nasz organizm będzie miał lżej i wzrośnie nam kondycja, a zatem, na co my w ogóle jeszcze czekamy? Trzeba działać i to natychmiast.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here