Analizatory składu ciała InBody

0
1019

W dzisiejszych czasach każdy z nas, jeszcze bardziej niż dotychczas, chce być zadbany, zdrowy i przede wszystkim szczupły. Jemy bardzo zdrowo, biegamy, chodzimy na siłownię i coraz częściej wybieramy rower zamiast samochodu. Decydujemy się na proste rozwiązania, które przy długofalowym i konsekwentnym stosowaniu dają pozytywne i długotrwałe rezultaty, takie jak nie tylko zdrowie i pięknie zbudowana sylwetka, ale też dobre nawyki żywieniowe, które zostaną z nami na długie lata.

Jednakże, każda zmiana potrzebuje bodźca. Jednym z nich może być wykonanie analizy składu ciała, które otworzy nam oczy na takie aspekty naszego ciała i organizmu, o których wcześniej nie mieliśmy pojęcia, oraz pozwoli podjąć efektywną walkę o lepsze „ja”.

Strona inbodypoland.pl w swojej ofercie ma rozmaite analizatory składu ciała InBody. Możemy dzięki nim zbadać ilość naszej tkanki tłuszczowej, ilość wody w organizmie, masę szkieletu, białko i substancje odżywcze. Co ważne, analizator składu ciała nie musi być ogromnym urządzeniem zajmującym pół pomieszczenia, nieporęcznym i nieintuicyjnym. Firma InBody ma w swojej ofercie zarówno takie duże maszyny, jak i niewielki analizator InBody 120, który mimo swoich niewielkich rozmiarów ma ogromny zakres funkcji i jest bardzo dokładny w swych pomiarach. W ofercie znajdziemy także analizator InBody S10, dedykowany specjalnie dla pacjentów mających problemy z nerkami. Produkt jest lekki i mobilny, oraz umożliwia przeprowadzenie badania w maksymalnie komfortowy dla osoby sposób.

Dodatkowym atutem produktów tej marki jest fakt, że na podstawie otrzymanych wyników wyznaczają one cele żywieniowe i treningowe, które mogą stanowić podstawę wprowadzania zmian do swojej codzienności, lub być wskazówkami dla trenera, który rozbuduje specjalnie dla nas indywidualnie dobrane programy.

Analizatory składu ciała InBody wykorzystywane są nie tylko na siłowniach i klubach fitness, ale też gabinetach lekarskich, szpitalach i przychodniach, ośrodkach zdrowia, sanatoriach czy klinikach leczenia otyłości.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here