Dieta z dowozem - spora wygoda

Każdy z nas chciałby zdrowo odżywiać się i spożywać posiłki z optymalną ilością kalorii oraz składników odżywczych.

   Nie każdy jednak ma czas na gotowanie oraz przyrządzanie takich posiłków lub po prostu nie wiedzą jak ułożyć odpowiednio zbilansowaną dietę. W takich przypadkach na ratunek przychodzi catering dietetyczny. Oczywiście pod warunkiem, że będą to usługi oferowane przez specjalistów.

Jak znaleźć odpowiedni catering dietetyczny

    W ostatnim czasie na rynku pojawiło się dużo firm i cały czas powstają coraz to nowsze, które oferują nam dietę z dowozem. Nie wszystkie jednak zapewniają najwyższej jakości usługi. W aspekcie zdrowego jedzenia nie warto oszczędzać. Najlepiej wybrać droższą, ale profesjonalną firmę cateringową z tzw. dietą pudełkową, która zatrudnia doświadczonych dietetyków oraz kucharzy. Cena na pewno nie będzie niska, ale będziemy mieli pewność, że dietetyk ułoży odpowiedni plan żywieniowy, a kucharz przyrządzi posiłek z najlepszej jakości składników. Dieta do domu powinna być przede wszystkim zdrowa. To nie jest zwykła pizza z dowozem, tylko pełnowartościowe danie.

Do kogo kierowana jest oferta

    Dieta pudełkowa dedykowana jest przede wszystkim osobom, które chcą odżywiać się zdrowo, ale nie mają czasu samodzielnie przygotować posiłku. Dieta do domu to świetne rozwiązanie dla osób aktywnych, czynnie uprawiających sport. Do wyboru jest kilka rodzajów diet np. wegetariańska, bezglutenowa lub z niskim indeksem glikemicznym. Także jeżeli nie jadasz mięsa lub nie tolerujesz glutenu, jest to oferta skierowana do ciebie i warto nad nią zastanowić się. Jeszcze kilka lat temu głównymi odbiorcami diety pudełkowej były osoby z większym zasobem portfela. Obecnie dieta z dowozem jest już bardziej powszechna, ale nadal nie należy do najtańszych usług.

Ile kosztuje dieta pudełkowa

    Cena diety pudełkowej w głównej mierze zależy od okresu jej trwania. Jeżeli zdecydujemy się na dietę z dłuższym okresem trwania, jej cena będzie niższa. Także jeżeli już zdecydujemy się na tego typu formę jedzenia, to najlepiej od razu zamówić usługi na co najmniej miesiąc. Ceny za jeden dzień diety oscylują w granicach 50-80 zł i zawierają śniadanie, drugie śniadanie, obiad oraz kolację.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here