dieta pudełkowa

Diety pudełkowe stały się niezwykle popularne we współczesnych czasach. Wiele osób z nich korzysta, ale również wiele zastanawia się wciąż nad skuszeniem się na dietę pudełkową. Często jedyne co ich powstrzymuje przed podjęciem decyzji to cena cateringu. Oczywiście nie każdy ma tak zasobne portfele, by pozwolić sobie na dietę pudełkową, lecz również należy pamiętać, że cena wybranego cateringu dietetycznego zależy od wielu różnych kryteriów. Optymalne koszty i catering dietetyczny to połączenie jak najbardziej w zasięgu ręki.

Wybrana dieta pudełkowa

Cena zależy przede wszystkim od rodzaju diety, jaką chcemy wybrać. Niektóre diety są zwyczajnie droższe od innych. Strona Suvibox.pl będzie naszym przykładowym źródłem informacji. Bierzemy pod uwagę np. dietę Standard z 2 tysiącami kalorii, na którą możemy zdecydować się w cenie 56.41 złotych za dzień, a także dietę, która jest bardziej wymagająca – ketogeniczną (dieta bogata w tłuszcze i uboga w węglowodany), która przy 2 tysiącach kalorii kosztuje już 70.06 złotych za jeden dzień. Oczywiście następne kwestie to warianty ilości posiłków. Standardowo catering dietetyczny, jaki jest dostarczany pod drzwi, zawiera pięć posiłków w formie śniadania, lunchu (drugiego śniadania), obiadu, podwieczorka i kolacji. Wiele firm umożliwia jednak też zamówienie mniejszej ilości posiłków w cateringu np. 3 posiłków w formie śniadania, obiadu i kolacji. Oczywiście im, więcej posiłków w cateringu tym większa cena. Ostatnią kwestią jest kaloryczność przygotowanych posiłków. Jeśli dieta jest bardziej kaloryczna, będzie również kosztowała więcej. Przykładowo dieta wegetariańska z kalorycznością 1000 kcal, która kosztuje 48.22 zł za dzień w przypadku 2500 kcal może kosztować już kilkanaście złotych – 59.14 zł za dzień.

Rabaty dla nowych i stałych klientów

Często firmy, chcąc zachęcić nowo pozyskanych klientów, oferują im atrakcyjne rabaty, by zatrzymać ich na dłużej. Niektóre firmy cateringowe oferują rabat uzależniony od długości zamówienia liczony w dniach np. kilkuprocentowy rabat na zamówienie powyżej 10, 20, czy 30 dni. Niekiedy na promocje mogą liczyć również nowi klienci, którzy nigdy wcześniej nie korzystali z usług danej firmy cateringowej. Osoby, które wciąż wahają się, czy dieta pudełkowa będzie dla nich dobrą opcją, mogą skorzystać często z dnia próbnego i przekonać się przez jeden dzień, czy przygotowane posiłki trafiają w ich gust. Oczywiście dzień testowy jest zazwyczaj przygotowany w specjalnej, niższej cenie, by nie obarczyć klienta dużymi kosztami już na samym początku. Można się również spotkać z udogodnieniami i promocjami dla klientów, którzy z własnej woli polecą daną firmę cateringową i skłonią te osoby do skorzystania z diety pudełkowej. Często promocje czekają również na firmy, które zamawiają catering np. na imprezy firmowe, czy różnego typu eventy.

[Głosów:2    Średnia:4.5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here