Odchudzanie przez internet. Czy to możliwe?

0
953

Aktualnie wiele osób przebywa większość czasu w domu. Siedzimy w czterech ścianach, więcej jemy, mniej się ruszamy i coraz więcej przybieramy na wadze. Skuteczne odchudzanie jest teraz dla nas trudniejsze niż wcześniej. Nasze samopoczucie też nie jest najlepsze, gdy widzimy, że waga jest dla nas bezlitosna. Nie mamy motywacji – siłownie zamknięte, a samemu trudno się zmobilizować. Jednak jest to możliwe! Przecież właśnie teraz mamy sporo wolnych chwil dla siebie. Teraz, jak nigdy wcześniej, możemy sobie pozwolić na ćwiczenia, dietę. Wykorzystajmy ten czas i zróbmy sobie przyjemność.

Pomyśl, że teraz, jak nigdy, masz bardzo dużo czasu na to, żeby zrobić coś dla siebie. Wykorzystaj to! Przecież nie musisz chodzić na siłownię czy aerobik z koleżankami – wystarczy dobry trener personalny online oraz czas, którego i tak masz obecnie wiele. Szukasz motywacji? Wyobraź sobie jak super będziesz wyglądać latem w bikini. Popatrz jak wygląda aktualnie Twoja codzienność. Nie masz sił? Nic się Tobie nie chce? Zauważasz, że coraz częściej po prostu leżysz przed telewizorem i masz zły nastrój? Czas to zmienić. Usiądź przed komputerem, poszukaj odpowiednich ćwiczeń dla siebie i nie oczekuj cudów po jednym dniu. Pamiętaj, że najtrudniej jest zacząć. Z czasem aktywność fizyczna stanie się dla Ciebie codziennym nawykiem i z przyjemnością będziesz je wykonywać. Nie poddawaj się więc tym, że po kilku dniach nie widzisz efektów – na efekty trzeba sobie zapracować systematycznością oraz odpowiednią dietą.

Możesz uważać, że ćwiczenia online nie są skuteczne i nie pomogą schudnąć. Owszem – masz trochę racji, ponieważ najwięcej zależy od Ciebie. Dobry trener personalny potrafi zmotywować do ćwiczeń, dobierze odpowiedni trening do Twoich potrzeb, ale nie zrobi nic za Ciebie. Ty jednak musisz poświęcić tylko trochę czasu i starać się czerpać jak najwięcej przyjemności z treningu, a po pewnym czasie z całą pewnością zauważysz efekty. Nie tylko z uśmiechem zaczniesz patrzeć w lustro, ale również będziesz się lepiej czuć i mieć więcej energii. Po kilku dniach regularnych ćwiczeń zapewne zauważysz, że już nie możesz się doczekać kolejnej dawki endorfin. W końcu już dawno udowodniono, że sport przyczynia się do powstawania hormonu szczęścia. To właśnie dzięki aktywności fizycznej częściej się uśmiechamy i mamy więcej energii na załatwianie codziennych spraw.

Możesz też myśleć, że nie potrafisz ćwiczyć sama i żaden trener online Ciebie nie przekona do tego. Spójrz jednak na to inaczej. Co prawda ćwicząc z trenerem personalnym po drugiej stronie monitora nie masz z nim kontaktu fizycznego, ale on skupia się wyłącznie na Tobie. Nie masz w pobliżu koleżanek, innych osób, więc nie musisz się przejmować, że coś Tobie nie wychodzi – robisz to w końcu dla siebie. Trenerka personalna będzie motywować, nie pozwoli o sobie zapomnieć i ułoży ćwiczenia dopasowane do Twoich potrzeb. Będzie po prostu dla Ciebie i pomoże Tobie uzyskać wymarzoną figurę.

„Tylko czarownice nie tyją na kwarantannie” – kolejny argument, ostatnio modny w sieci, który demotywuje do aktywności oraz usprawiedliwia nasze grzeszki żywieniowe. Jeśli Ty również tym stwierdzeniem tłumaczysz swoje dodatkowe kilogramy, to już przestań. Serio, przecież w każdej z nasz jest trochę z czarownicy i naprawdę wcale nie musimy być grube w momencie, gdy świat wróci do rzeczywistości sprzed koronawirusa. Nawet przeciwnie – możemy być wtedy najpiękniejszą wersją siebie.

Oczywiście, jeżeli chcesz schudnąć, to należy też pamiętać również o odpowiedniej diecie. Prawda – trudno jest zachować dietę jeżeli większość dnia spędzamy w domu, a nasz żołądek przyzwyczaił się do spożywania większej ilości kalorii. Nie warto też samemu układać sobie dietę, gdy nie jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie. W ten sposób możemy sobie bardziej zaszkodzić niż pomóc. Najlepiej skorzystać z doświadczenia osób, które układają diety. Bez problemu znajdziemy kogoś takiego w Internecie. Poszukajmy tylko kogoś odpowiedniego dla siebie. Trenerzy online naprawdę potrafią zmotywować do ćwiczeń. Podpowiedzą co zrobić, aby szybciej schudnąć i nie mieć później nielubianego przez nikogo efektu jojo. Oni będą Ciebie zachęcać do aktywności fizycznej. Jak już znajdziesz trenera i zaczniesz z nim współpracować, to zapewne po pewnym czasie okaże się, że stanie się on Twoim wirtualnym przyjacielem, z którym będziesz z przyjemnością witać się każdego dnia. Ćwiczenia z dobrym trenerem personalnym to nie tylko efekty, ale także przyjemność. Przekonaj się o tym sama. Nie masz przecież nic do stracenia, a możesz tylko zyskać.

Dla wielu osób chcących skutecznie zrzucić nadwagę odpowiednią osobą okazała się trenerka personalna naomitamper.pl. Być może i Ty przekonasz się do niej. Sprawdź z ciekawości, zobacz co ma Tobie do zaoferowania. Zacznij ćwiczyć i zdrowo się odżywiać. Zmień swoje życie i spraw, że każdy dzień będziesz witać z uśmiechem. Naprawdę nie trzeba wiele, żeby to uczynić, a kilka chwil dziennie z całą pewnością znajdziesz dla siebie.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here