Pole dance i jego odmiany - akcesoria i potrzebne wyposażenie

W Polsce pojawił się nowy trend dotyczący tańca. Jednak nie są to takie tradycyjne podrygi taneczne, a zupełnie nowy sposób wysiłku fizycznego. Aerial hoop i aerial silks do aerial yoga to prawdziwy hit ostatnich miesięcy. Dawniej akrobacje z użyciem koła można było zobaczyć tylko wtedy, kiedy wykonywali go profesjonalni akrobaci.

Dziś ta nowa odmiana wysiłku fizycznego gości już w wielu szkołach naszego kraju. Jak twierdza propagatorzy tańca z użyciem koła, stawia się tu przede wszystkim na jak najlepszą rozrywkę. Jest to sposób, dzięki któremu osoba wykonująca różne przewroty na kole nie odczuwa tak wielkiego zmęczenia jak w innych sportach, a skupia się wyłącznie na tym, żeby jak najlepiej spędzić czas. Oczywiście dane koło jest przymocowane do sufitu, dlatego nazywane jest powietrznym kołem. Każdy może się nauczyć tańca w chmurach, jednak wymaga to oczywiście uprzedniego przeszkolenia, które pozwoli wykonywać akrobacje w bezpieczny dla nas sposób.

W trakcie szkolenia omawiane jest, co robić, a czego nie, jaki strój powinniśmy posiadać chcąc wykonywać podniebne akrobacje, a także na co zwracać uwagę na samym początku jak i będąc już profesjonalistą w obchodzeniu się z kołem podwieszonym na suficie. w sieci istnieje pole dance sklep flyingrose.pl, gdzie możemy zakupić cały sprzęt potrzebny do wykonywania tańca w powietrzu. Na przykład możemy tu nabyć spodenki pole dance w bardzo przystępnych cenach.

Odpowiedni strój jest tutaj podstawą, dlatego warto jest wejść na stronę sklepu i zapoznać się z jego szeroka ofertą, ponieważ znajdziemy tam dużo więcej rzeczy z coraz bardziej poszerzającego się asortymentu. Ten rodzaj zajęć podczas wychowania fizycznego coraz lepiej przyjmowany jest przez młodzież. Tworzą sie różne koła zarówno dziewczyn jak i chłopców, którzy chcą wykonywać akrobatykę powietrzną. Warto więc zainteresować się tym tematem, ponieważ aerial hoop i silks jest dziedziną rozrywki sportowej, która w naszym kraju zaczyna rozwijać się w coraz szybszy sposób.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here