Skuteczna szkoła kitesurfingu - czyli jaka?

Zima wciąż za oknem, a ty już robisz plany na wakacje. Nie jesteś sam ! Jeśli lubisz aktywny wypoczynek i niezły fun – to ta propozycja jest właśnie dla ciebie. Szkoła wind i kitesurfingu Fun Surf zapewni ci niezapomniane wspomnienia z wakacji i nie tylko. Ich oferta nie ogranicza się jedynie do sezonu letniego – w okresie zimowym wyjeżdżają, ucząc na spotach zagranicznych.

„Szkoła” w wakacje :)? Po co? A leniuchowanie i relaks? Fun Surf to szkoła wind i kite, ale jeszcze bardziej zespół ludzi, którzy chcą dzielić się swoją pasją, doświadczeniem i chęcią do nauczania.

Jaka jest skuteczna szkoła kitesurfingu? Po pierwsze skuteczność rodzi się z pasji.

Po drugie liczy się profesjonalizm, który jest niezbędny do efektywnego przekazywania wiedzy i zapewnienia bezpieczeństwa podopiecznym. Skuteczność niewątpliwie zwiększa też oferowany przez szkołę sprzęt. Jednym z wyznaczników mogą być opinie innych, które znajdziemy np. na funpage’u Fun Surf na portalu Facebook www.facebook.com/FunSurf/ czy profilu szkoły na YouTube.

Niewątpliwie w szkole kite surfingu Fun Surf jest ,,morze’’ utalentowanych i zaangażowanych instruktorów. Większość z nich ma długoletni staż nauczania ,,łapania wiatru’’ i pływa od dzieciństwa. W Fun Surfie dzielą się oni ponad 20-letnim doświadczeniem szkoły.

Początki, jak to często się słyszy, nie były łatwe. Szkoła była jedną z pierwszych szkół na Helu. W tej chwili mają dwie bazy – w Chałupach i 5 km od Władysławowa na campingu Polaris i ponad 100 kompletów desek. A to wszystko za sprawą determinacji właściciela szkoły i zespołu instruktorów. Śledząc opinie na Facebooku można powiedzieć, że wszyscy dostrzegają pasję osób tam uczących, a to ogromna motywacja do nauki. Instruktorzy uczą małych i dużych i, jak wielu podkreśla, nauczą najbardziej opornych. To, że ich usługi kierowane są do każdej grupy wiekowej (uczą również najmłodszych) także świadczy o ich profesjonalizmie.

Sprzęt, na którym szkolą jest z najwyższej półki i rozpoznawalnych marek, chociaż zaczynali od 6 desek i 10 pędników. Co roku powiększali bazę, a dziś klienci mogą korzystać z ponad 100 kompletów sprzętu renomowanych firm. Dzięki temu coraz więcej osób może spróbować wind i kitesurfingu w sezonie wakacyjnym.

Nie można zapomnieć, że o dobrej i skutecznej szkole świadczy też bogata oferta szkoły. W Fun Surf można zrobić kursy kitesurfingu IKO, kursy indywidualne i grupowe. Są też pojedyncze lekcje, zagraniczne wyjazdy grupowe ze szkoleniem z FunSurfowym instruktorem, obozy i to wszystko dla każdej grupy wiekowej.

Oferowane są też wyjazdy studenckie – ,,szalone campy studenckie’’. A tam pod okiem doświadczonych instruktorów można spędzić tydzień w niesamowitym klimacie. W mini-miasteczku windsurfingowym zapewnione jest zakwaterowanie i siedmiodniowe szkolenie z windsurfingu lub kitesurfingu i wake’a. Kursy w Fun Surf to bez wątpienia skuteczny i przyjemny sposób na naukę.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here