Tani sprzęt Windsurfingowy, Kitesurfingowy i SUPowy

Sezon letni zdecydowanie dobiegł już końca. Jesień i zima to idealna pora na trafienie okazji sprzętowych. Na jakie marki warto zwrócić uwagę?

Windsurfing

Nowy sprzęt windsurfingowy niestety nie jest tani, szczególnie biorąc pod uwagę średnie Polskie zarobki. Wpływa na to kilka czynników. Do produkcji używa się materiałów najwyższej jakości, serie nie są tak masowe jak w innych branżach – jest to jednak sport niszowy. Warunki produkcji w azjatyckich fabrykach bynajmniej nie przypominają takich jak np. w branży odzieżowej. Są to wyspecjalizowane manufaktury, w których pracownicy mają bardzo dobre warunki, właściciele marek wspomagają lokalne społeczności. Nie wspominając o tym, że część sprzętu powstaje w Europie. Proces prototypowania, testowania, globalnej logistyki także pochłania niemało kosztów. Stąd katalogowe ceny desek, żagli czy masztów przyprawiają nieraz o zawrót głowy.

Wystarczy jednak trochę poszukać, aby trafić na interesujące wyprzedaże. Nowe deski można bez problemu kupić z rabatami w granicach 35%, a modele ze starszych roczników nawet za pół ceny! Warto przejrzeć ofertę firmy Tabou.

TABOU Deska windsurfingowa POCKET VINTAGE 2017

TABOU Deska windsurfingowa POCKET VINTAGE 2017. Fot. easy-surfshop.pl

Podobnie sytuacja ma się z żaglami. Wystarczy poszperać w propozycjach od GA-Sails (Gaastry). Oprócz dużych rabatów na nowe żagle czy maszty, możemy upolować egzemplarz powystawowy czy potestowy w stanie niemal jak nowy, za mniej niż połowę ceny nowego produktu!

Kitesurfing

Podobnie jak w przypadku windsurfingu, ceny katalogowe nowych desek i latawców bywają bardzo wysokie. Warto poszukać wyprzedaży w ofercie słowackiego producenta desek, latawców i akcesoriów – Crazyfly. Wszystkie produkty tej firmy wytwarzane są w Unii Europejskiej. Firma GA-Kites również ma do zaoferowania dobre rabaty na sprzęt z kolekcji 2018 i starszy.

SUP

Jeśli marzy Ci się deska SUP z “górnej półki” – Unifiber proponuje 30% rabatu na nowe pompowańce. Możesz również przejrzeć całą bogatą ofertę SUPów (ponad 10 marek!) w sklepie Easy-Surfshop.pl

EASY / SURF shop, ul. Warszawska 39/41 (wjazd od ul. Bnińskiej),  61-028 Poznań. Tel. +48 513 020 570

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here