Wózek dziecięcy Tutis – co go charakteryzuje? Sprawdzamy!

0
877

Wózek dziecięcy to bardzo ważny zakup dla rodziców. Muszą oni dostosować go do potrzeb tak swoich jak i maluszka, który będzie nim podróżował. Na rynku jest wiele ofert, jak wybrać tą najlepsza? Poniżej przedstawiamy produkty firmy Tutis.

Wózek Tutis – co to za marka?

Firma Tutis to przedsiębiorstwo prężnie działające już od 1994 roku. Od samego początku filozofia firmy zakładała tworzenie produktów wygodnych, niezawodnych i o wysokich standardach jakości. Swój pierwszy model wózka wypuściła w roku 1998. Wyznaczony wówczas kierunek ku uciesze rodziców nadal jest utrzymywany. Profil litewskiej firmy skupia się na wielofunkcyjnych wózkach 2w1.

Wózek wielofunkcyjny 2w1 Tutis

Wózek wielofunkcyjny to produkt składający się ze stelaża i dwóch wymiennie nakładanych na niego elementów. Do nich należy gondola jak i siedzisko, które tworzy spacerówkę. Dzięki temu raz zakupiony wózek starcza praktycznie do momentu, w którym dziecko już z niego rezygnuje na rzecz zwiedzania świata na własnych nogach. Zatem jest to oszczędność dla rodzica. Tak pieniędzy jak i czasu, który trzeba poświęcić na znalezienie właściwego modelu.

Wózek Tutis – jakie oferuje modele?

Producenci wózków Tutis postawili na cztery linie produktowe, które można zobaczyć np. tutaj: https://zakupydladzieci.pl/pl/c/TUTIS/303. Pierwszą z nich jest Aero, drugą Aero Sport, trzecią Mimi Style, a czwartą Viva Life. Wymieniona na samym początki linia Aero jest najczęściej wybierana przez rodziców. Stanowi ona podstawę całej oferty. Modele, które się w niej znajdują charakteryzują się bardzo lekką gondolą, która została wykonana ze specjalnej mieszanki materiałów. Jej waga to 2,9kg. Dodatkowo posiada on bardzo wysoki komfort termiczny, który odróżnia go od wózków plastikowych. Co więcej tego rodzaju pojazdy posiadają nowoczesny system amortyzacji, który dopasowuje się do wagi dziecka. Modele Aero wyróżnia również kompaktowy system składania. Aero Sport to przede wszystkim lekka spacerówka, która pozbawiona jest gondoli. Śmiało można stwierdzić, że jest to idealne rozwiązanie na długie spacery. Zaznaczyć t należy, że posiada ona wszystkie zalety opisywane przy powyższej serii. Mimi Style to najmłodsza linia wózków Tutis. Posiada ona wszystkie zalety wózków Aero, a dodatkowo odznacza się bardzo atrakcyjnym wyglądem. Jej zaletą jest także dopracowany stelaż z rozwiązaniami zapewniającymi komfort i bezpieczeństwo. Z kolei linia Viva Life skierowana jest dla rodzin, które lubią spędzać aktywnie wolny czas. Wózki z tej kategorii cechuje niesamowity komfort.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here